fbpx
RŪPA eco hair studio/eshop

Tai vieta kur bus pasirūpinta jūsų plaukais natūraliomis, ekologiškomis priemonėmis. Elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti OWAY ir NATURALMENTE kosmetikos. #Manrūpi 

@rupa.organicbeauty
Mūsų darbai,produktai, studija. Susitikime, bendraukime.
KONTAKTAI
[email protected]
+37060405231, Rasa: +37064591488 Žemaitijos g. 1-41

INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 668830

Vaida Jančienė

Back to top

RŪPA- eco hair studio/eshop

plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas. Priežastys ir sprendimo būdai

Plaukų slinkimas ir ankstyvas žilimas

Stresas, nerimas ir nepilnavertė mityba sukelia plaukų slinkimą ir ankstyvą žilimą. Tam tikras kiekis plaukų iškrenta kiekvieną dieną ir tai yra normalu, nes seni plaukai pakeičiami naujais. Tačiau kai plaukai pradeda slinkti gausiai reikia imtis priemonių. Taip pat sulaukus tam tikro amžiaus plaukų žilimas yra normalus procesas, bet jei plaukai žilsta jau jaunystėje vertėtų peržvelgti savo gyvenimo būdą ir ieškoti priemonių kurios galėtų padėti.

Priežastys

coffee-beans-1248354_640

 

Mityba: sūraus, kepto, aštraus, rūgštaus,  ir fermentuoto maisto vartojimas. Taip pat juodoji arbata ir kava. Šie produktai didina Pitą došą, kuri reprezentuoja ugnį, pagal ajurvedą. Kaupdamasi odoje Pita degina plaukų svogūnėlius. Plaukai pradeda žilti ir slinkti. Tokie veiksniai kaip perdėtas pyktis ir stresas taip pat turi įtakos plaukų slinkimui. Mėsos valgymas ir alkoholio vartojimas apsunkina Pitą.

Sprendimas

Subalansuota individuali sveika mityba, dienos rėžimas bei augaliniai preparatai gali padėti išspręsti plaukų slinkimo, žilimo ir kitas grožio bei sveikatos problemas. Jogos, žolelių, masažo su aliejumi,  meditacijos, kvėpavimo, aromaterapijos kombinacija yra ypač naudinga susidūrus su šiomis ir daugeliu kitų problemų.

Dieta ir gyvenimo būdas

  • Venkite aštraus, sunkaus, riebaus maisto. Taip pat juodos arbatos ir kavos.
  • Venkite rafinuotų maisto produktų, rafinuoto cukraus, greito maisto, alkoholio ir gazuotų gėrimų.
  • Nenaudokite cheminių produktų plaukams. Rinkitės augalinius aliejus ir šampūnus.

Receptai nuo plaukų slinkimo ir žilimo

stinging-nettle-141508_640

  • Lygiomis dalimis sumaišykite amalo žolelių ir sezamo sėklų. Vartoti po vieną arbatinį šaukštelį du kartus per dieną kartu su vandeniu.
  • Sumaišyti valgomąjį šaukštą amalo, po tris valgomuosius šaukštus dilgėlės lapų ir šilinio viržio žolės, užplikyti 1 l verdančio vandens, palaikyti valandą, nukošti. Trinkti galvą 2-3 kartus per savaitę nuo lizdinio plikimo.
  • Nuo ankstyvo žilimo dilgėlių lapų ir šakniastiebių užpilu arba sultimis įtrinkite plaukų šaknis. Kartu gerkite lapų ar šakniastiebių užpilą ( 10-15g stiklinei vandens) po valgomąjį šaukštą 3-4 kartus per dieną 30 min prieš valgį.

Laukite daugiau receptų.

Šampūnas sausai odai, nuo plaukų slinkimo

http://ekokirpeja.lt/shop/naturalmente/sampunai/sampunas-oras/

Parengta pagal jiva.com

Receptai iš knygos: Senolių receptai plaukų priežiūrai,

Pagrindinis paveikslėlis http://www.hairfinder.com/hair-problems/hair-loss.htm

Leave a Reply