fbpx
RŪPA eco hair studio/eshop

Tai vieta kur bus pasirūpinta jūsų plaukais natūraliomis, ekologiškomis priemonėmis. Elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti OWAY ir NATURALMENTE kosmetikos. #Manrūpi 

@rupa.organicbeauty
Mūsų darbai,produktai, studija. Susitikime, bendraukime.
KONTAKTAI
rupa@rupa.lt
+37060405231, Rasa: +37064591488 Žemaitijos g. 1-41

INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 668830

Vaida Jančienė

Back to top

DOVANŲ KUPONAS

Kai dovanojamas dėmesys, rūpestingumas ir laikas SAU.

dovanų kuponas

Dovanojmas PDF
arba fizinis kuponas

Jį galima panaudoti tiek paslaugoms tiek prekėms įsigyti. Prekes įsigijant elktroninėje parduotuvėje naudojamas individualus DOVANOS KODAS pirkinių krepšelio puslapyje. Bus atimta dovanos kupono suma nuo pirkinių krepšelio sumos. Norint atvykti paslaugai ar produktus įsigyti gyvai- reikalinga išankstinė rezervacija. Jeigu pageidaujama už dovanų kuponą įsigyti plaukų priežiūros produktų reikia pasirinkti paslaugą- KONSULTACIJA apie produktus. Lauksime rezervuotu laiku ir padėsime išsirinkti. Reiks parodyti kuponą. Kuponas gali būti nespauzdintas ir spauzdintas PDF arba fizinis studijoje įsigytas kuponas. Rezervacijos vardas turi sutapti su vardu įrašytu kupone.

dovanų kuponas

PASLAUGA ARBA
SUMA

Kuponas dengia visą paslaugą, jei kupone įrašyta konkreti paslauga, arba tą sumą, kuri yra nurodyta. Jei paslauga ar produktai kainuos daugiau reikės sumokėti skirtumą.

dovanukuponas

dovanų kuponas

Puiki dovana

Galvos plovimas su masažu, sušukavimas, kirpimas, plaukų atstatymas, galvos odos DETOX. Visos paslaugos su ORGANIŠKAIS produktais. Profesionalūs patarimai ir produktų parinkimas arba individualus apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje pasinaudojant dovanos kodu.

X