Mano istorija

Trumpai apie nueitą kelią

Mano kelias į grožio industriją prasidėjo baigus mokyklą ir įstojus į Vilniaus Kolegiją šukuosenų dizainą. Studijuodama išbandžiau visas įmanomas plaukų spalvas (išskyrus žalią:) ir kirpimus. Dar studijuodama, dirbau ne viename grožio salone. Dalyvaudavau seminaruose kaip modelis, nes norėjau pasisemti žinių. Pastebėjau, kaip žinomos kosmetikos gamybos kompanijos įtakoja kirpėjų darbą ir per juos siekia parduoti savo produkciją. Mačiau, kaip grožio salonai teršia gamtą išmesdami didelius kiekius šiukšlių, kaip kirpėjos kenkia savo ir savo klienčių sveikatai, naudodamos chemijos pramonės sukurtą kosmetiką. Nutariau ieškoti alternatyvių būdų natūraliai prižiūrėti plaukus ir kūną.

Besimokydama pirmame kurse tapau vegetare. Pradėjau domėtis sveiku gyvenimo būdu, gamtos apsauga, gyvūnu teisėmis. Skaitydavau ezoterinę literatūrą. Būdama trečiame kurse sužinojau,kad tėtis serga vėžiu. Jam buvo IV stadija. Po nelengvų 10 mėnesių jo kūnas nebeatlaikė ir teko palikti šį pasaulį. Tai paskatino mane dar labiau domėtis dvasiniais dalykais ir apmąstyti gyvenimo laikinumą. Dar po metų mečiau darbą viename grožio salone senamiestyje ir išėjau gyventi į ašramą, pradėjau intensyviai praktikuoti bhakti jogą. Atsisakiau kavos, cigarečių, alkoholio. Po pusmečio išvykau į Indiją.

IMG_1344 pataisyta

Mano misija

Dabar noriu padėti ir kitoms moterims rasti pusiausvyrą šių dienų zujančiame ir lekiančiame pasaulyje. Kviečiu apsikirpti, pakeisti šukuoseną ar tiesiog pasidaryti galvos masažą. Savo darbe naudoju ekologišką, jums ir gamtai draugišką kosmetiką. Griežtai laikausi higienos reikalavimų.  Užsukusias į studiją vaišinu skanėstais ir puodeliu arbatos. Smagu ir tai, kad nebus šurmulio jūsų kirpimo metu, kurį sukelia keletas šalia kerpamų žmonių, todėl galėsite valandėlei atsipalaiduoti. Siekiu, kad apsilankiusios moterys pasikeistų ne tik išoriškai, bet ir sužydėtų vidumi.

Vaida Jančienė